D.Y.K. & Brooklyn Funk Essentials

D.Y.K. & Brooklyn Funk Essentials

Sál Sono Centra ovládnou domácí D.Y.K. a celosvětový fenomén fúze žánrů jako soul, hip hop, jazz, mluveného slova a funku Brooklyn Funk Essentials.

15/10/2022
Sono centrum
Brno, 20:00

Na šesti deskách protnula šestice zámořských hudebníků svůj stylový mix i s tureckým folkem či latinou, za některá z nich byla nominována i na cenu Grammy. Skladby energické formace zazněly napříč sály třech kontinentů, ale i v kultovních seriálech jako Starsky & Hutch nebo Rodina Sopránů.

Spojením s brněnským B-Side Bandem vstoupil Vojtěch Dyk do povědomí zásadně také jako sólový zpěvák. Debutová nahrávka Live at La Fabrika vynesla Dykovi ocenění Zpěvák roku Cen Anděl 2012. Tentokrát ovšem vystoupí s novým projektem D.Y.K. Ten založil v roce 2019 s klávesistou a skladatelem Ondřejem Pivcem, který se soulovou hvězdou Gregory Porterem získal Grammy za nejlepší vokální jazzové album. 

Při zakoupení vstupenky na koncert B-Side Band feat. Judith Hill 14.10. získáte 15% slevu na vstupenky na tento koncert a můžete si vychutnat víkend plný spojení české a světové hudby!