Kennedy Administration (USA/CZ)
Kennedy Administration (USA/CZ)
10/11/23 Sono Music Club Brno

doublegig with Cory Henry (USA)
Kennedy Administration USA/CZ

Kennedy Administration, jedinečná skupina mladých a talentovaných hudebníků z New Yorku, kteří jsou známí svou živou a neodolatelnou směsí soulu, funku a jazzu, se představí v exkluzivním dvojkoncertu s americkou ikonou moderní hudby, Corym Henrym.

Kennedy Administration je jedinečná skupina mladých a talentovaných hudebníků z New Yorku, kteří hrají živou a neodolatelnou směs soulu, funku a jazzu. Skupinu vede charismatická zpěvačka s neobyčejným hlasem a energií, která si říká Kennedy. Její hlas připomíná kombinaci Elly Fitzgerald, Sade, Anity Baker nebo Luther Vandross. Spolu s klávesistou Ondřejem J. Pivcem představují dvojici, která se perfektně doplňuje.

Kennedy Administration se proslavili zejména svou neuvěřitelnou rozmanitostí a energií. Od funky tancovaček až po kouzelné bossa novy, Kennedy Administration si poradí s jakýmkoli stylem a udrží publikum v euforii po celou dobu koncertu. Skupina se skládá z mnoha talentovaných hudebníků, kteří spolupracovali s umělci jako jsou Stevie Wonder, Gregory Porter, Lalah Hathaway nebo Christina Aguilera. Vystupovali již na mnoha místech po celém světě a jejich debutové album z roku 2007 ukázalo, jak perfektně dokáží proměňovat různé hudební styly ve fenomenální zážitek!

Kennedy Administration se neustále vyvíjí a zdokonalují svůj zvuk. Jejich hudba je plná optimismu, energie a jedinečné identity. Tato skupina má jediný cíl – tvořit skvělé písně, které zaujmou svým nezaměnitelným stylem a pozitivní atmosférou.