Spyro Gyra (USA)

Spyro Gyra USA

Skupina, o které lze bez nadsázky říct, že svým zvukem přímo definuje žánr jazz – fusion. Svůj osobitý set přivážejí do Metro Music Baru na 15. ročník festivalu Groove Brno. Buďte u toho!

9/11/2022
Metro Music Bar
Brno, 20:00

Od poloviny sedmdesátých let do dneška hudebníci okolo saxofonisty Jaye Beckensteina baví sebe a své posluchače energickou a nápaditou hudbou, zpočátku inspirovanou Joem Zawinulem a Chickem Coreou, postupně ale krystalizující v její vlastní osobitý styl s prvky funku a latiny. Virtuózní instrumentální výkony všech hráčů a efektní, přístupná, přitom výrazná jazzová témata učinily během více než čtyřiceti let z mnoha laiků oddané jazzové fandy. Důkazem je víc než pět tisíc odehraných koncertů a 32 řadových alb, jichž se dohromady prodalo přes deset milionů kusů.

Nejste-li z Brna, nezoufejte! 

Návštěvníci, kteří nejsou brněnskými rezidenty a chtějí přijet na koncert Groove Brno 2022, mohou využít výhodných slev na ubytování v BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno.

Po zakoupení vstupenky stačí kliknout vpravo nahoře na tlačítko Ubytování a rezervovat si pokoj v termínu konání akce. Pak už jen přijeďte a užijte si hudbu!

Platí pro všechny koncerty Groove Brno 2022.