Tower of Power & Spyro Gyra (USA)

Tower of Power & Spyro Gyra USA

Dvě funk-jazzové legendy spolu v brněnském Sono Centru!

9/11/2022
Sono centrum
Brno, 20:00

“What is hip?”!
Kapela Tower of Power, která je více než 50 let na scéně a jejich dechová sekce natáčela s Aerosmith, Ericem Claptonem, Eltonem Johnem nebo Santanou, vám přijede rozhýbat boky energickou náloží. Už u prvního alba East Bay Grease si jich všimla sanfrancisská promotérská ikona Bill Graham, který se zasadil o úspěch kariér takových jmen jako Grateful Dead či Jeffersons Airplane. Debutovou nahrávku jim vydal u Filmore Records. Za léta svého vzestupu se stali synonymem pojmu The Oackland Sound.
Právě v rodném Oaklandu mají dokonce v kalendáři i den na svou počest! 
Spolu s ToP vystoupí další výrazná formace světové jazz-fusion scény – newyorští Spyro Gyra. Během svého koncertu na vás vybalí materiál z jejich více než 30 alb, z nichž mnohá získala titul platinových a zlatých desek!

Emilio Castillo – sax
Doc Kupka – sax
David Garibaldi – drums
Roger Smith – keys
Tom Politzer – sax
Adolfo Acosta – trumpet
Mike Bogart – trumpet
Jerry Cortez – guitar
Marc van Wageningen – bass
Mike Jerel – vocals

 

Nejste-li z Brna, nezoufejte! 
Návštěvníci, kteří nejsou brněnskými rezidenty a chtějí přijet na koncert Groove Brno 2022, mohou využít výhodných slev na ubytování v 
BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno, který je doslova pár kroků od Metro Music Baru.
Po zakoupení vstupenky stačí kliknout vpravo nahoře na tlačítko Ubytování a rezervovat si pokoj v termínu konání akce. Pak už jen přijeďte a užijte si hudbu!

Platí pro všechny koncerty Groove Brno 2022.